Dom pełen strachu dla osób lubiących się bać

Każdy z nas swój wolny czas spędza w różny sposób. Jedni lubią po prostu odpocząć w domu, włączyć ciekawy film, inni natomiast preferują imprezy, kino, basen. Mieszkając w dużym mieście, mamy zdecydowanie więcej możliwości spędzania wolnego czasu niż w małym miasteczku. Nalezy pamiętać, że rozrywka jest bardzo ważnym elementem w życiu każdego człowieka. Dostarcza emocji, sprzyja poprawie samopoczucia. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się escape roomy. Czym one są tak naprawdę? Na czym polega ta zabawa?

Rozrywka dla odważnych

Escape room to gra stworzona na podstawie pokoi z zagadkami. Uczestnicy wybierają jeden z pośród kilku pokoi, do którego chcą wejść. Każdy pokój jest o innej – groźnej – tematyce. Uczestnicy mają 60 minut, aby opuścić pomieszczenie. Aby móc tego dokonać, należy rozwiązać zadania, zagadki, dzięki temu można zdobyć klucz otwierający drzwi. Najlepiej brać udział z przyjaciółmi. W grupie większa siła. Może się wydawać, że godzina to szmat czasu, ale w obliczu wyzwania, strachu to bardzo mało. Wszystkie podejmowane czynności muszą być przemyślane, nie można pozwolić sobie na popełnianie błędów, chcąc wydostać się z pokoju zagadek.

Pokój zagadek to miejsce dla osób lubiących się bać.

Tematyka pokoi

Każdy z pokoi exit room w Poznaniu jest inny, ale każdy straszny, wyposażony w przerażające przedmioty pełne grozy i tajemnicy. Zdecyduj, jaką przygodę chcecie doświadczyć:

  • Miejsce zbrodni – kryminalna zagadka w domu pełnym miłości, rozwikłaj zagadkę, kto zabił.
  • Gwiezdny Pokój – kosmiczna przygoda w obcej galaktyce
  • Izba Wytrzeźwień 2.0 – noc na wytrzeźwiałce, duża ilość procentów, a Wy musicie się wydostać
  • Ostatnie Miejsce – mieszkanie, w którym jest pełno zagadek, zmierz się z psychopatą
  • Pokój Superbohaterów – oko w oko z potworem, takie rzeczy tylko u nas, udowodnijcie, że jesteście silniejsi

Każdy wybiera to, co go intryguje najbardziej. Escape room to potężna dawka emocji, wrażeń. Jeśli lubicie się bać, czuć dreszcz grozy na swoim ciele, ta rozrywka jest dla Was. Zastanawiacie się, co można robić w Poznaniu w weekend? Wziąć paczkę przyjaciół i przeżyć mroczną przygodę. Jest to idealna rozrywka dla młodzieży, jak i dorosłych. Często w takich miejscach organizowane są również wieczory kawalerskie/panieńskie, imprezy integracyjne. Może ktoś z bliskich lubi gry tego typu, a zbliżają się urodziny? Istnieje możliwość wykupienia vouchera – świetny pomysł urodzinowy. Pokoje zagadek to potężna dawka emocji, adrenaliny. Przenieś się w inny scenariusz i przeżyj mroczną przygodę, która na pewno długo pozostanie w pamięci.

 

 

Ten wpis został napisany w kategorii Rozrywka i otagowany , , , , . Dodaj do ulubionych link bepośredni.

Komentarze są zablokowane.