Horror House – interesujące atrakcje na weekend w Poznaniu

Poznań to obecnie miasto, do którego często przybywają młodzi ludzi wyrażający chęć nauki, ale także szukający pracy, ciekawych zajęć, rozrywki. Poznań to – z pewnością – miejsce, gdzie wspomnianej rozrywki nie brakuje, wręcz przeciwnie. Znajdziemy tutaj mnóstwo barów, pubów, kawiarni, dyskotek. W ostatnim czasie wzrosła popularność i zainteresowanie na gry typu escape room, horror house. Zastanawialiście się, na czym polega zabawa tego typu?

Na terenie całej Polski znajdziemy cały szereg ciekawych domów strachu. Dom strachu, czyli tak naprawdę? Są to tematyczne pokoje zagadek. Każdy pokój odróżnia się od siebie tematyką, nastrojem. Uczestnicy, którzy zdecydują się na zabawę, zostają zamknięci w danym pomieszczeniu. Mają 60 minut na to, aby wydostać się z pokoju. Tylko współpraca w zgranej grupie pozwoli na rozwiązanie zagadek i odnalezienie klucza do wyjścia.

escape-roomO czym warto pamiętać, uczestnicząc w wydarzeniu w Poznaniu?

Przed rezerwacją mrocznej przygody, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Jedna grupa powinna składać się maksymalnie z 6 osób. Na specjalne życzenie grupa może składać się z 7-8 osób. Ważne, aby być ubranym komfortowo, pamiętać, aby założyć wygodne buty (na przykład podczas ucieczki…). Zabawa przeznaczona jest dla osób dorosłych, młodzieży, ale także dla dzieci. W przypadku dzieci wymagana jest zgoda rodziców. Dom strachu nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, ze względu na duży poziom strachu i adrenaliny. Osobom cierpiącym na epilepsję czy różnego rodzaju fobie także nie jest polecana atrakcja tego typu.

Dom z koszmaru to świetna atrakcja na weekend w Poznaniu

Jest to ciekawe rozwiązanie na spędzenie czasu wolnego podczas weekendu czy w tygodniu po ciężkim dniu w pracy. Horror house pozwoli przenieść się w zupełnie inny, mroczny scenariusz oraz przeżyć przygodę, która na pewno na długo pozostanie w głowie. Serce zaczyna mocniej bić, ręce się pocą, ciało pokrywa się dreszczem, strach, niespodziewane momenty, tajemniczość – wszystko to można doznać w domu strachu.

Warto raz na jakiś czas zrobić coś innego niż dotychczas, wprowadzać zmiany w swoim życiu, próbować nowości. Pokoje zagadek służą jako pomysł na spędzenie wolnego czasu, ale są też polecane na organizację imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich, wieczorów panieńskich. Sprawdzą się również idealnie jako pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Weekendy nie muszą być nudne! Doskonała zabawa dla każdego – groza, kreatywność i pomysłowość.

Ten wpis został napisany w kategorii Rozrywka i otagowany , , , , , , . Dodaj do ulubionych link bepośredni.

Komentarze są zablokowane.