Polecam czytanie mojego bloga i już dziś zapisz się u mnie na kurs wózków widłowych! :)

Kursy na wózki widłowe

Czy zastanawiacie się jak przetrwać kryzys? Co się dzieje w otaczającym nas świecie? Ja owszem! Dlatego wpadłem na pomysł prowadzenia bloga ogólnotematycznego. Chce podzielić się Wami moimi spostrzeżeniami dotyczącymi różnych – jakże ważnych dla mnie tematów.

Przedstawię się 🙂 Mam na imię Piotr, mam 39 lat i jestem szczęśliwym mężem i kochającym ojcem. Najważniejsza jest dla mnie moja rodzina i jej dobrobyt. Ukończyłem studia, co prawda zaocznie , ale jednak udało się. Biorąc pod uwagę to, iż studiowałem, pracowałem i chciałem jak najbardziej poświęcić się rodzinie i spędzać z nią jak najwięcej czasu. To otrzymanie dyplomu uważam za wielkie osiągnięcie. Jeśli chodzi o osiągnięcia zawodowe nie jestem z nich za bardzo dumny, lecz w dobie recesji – kryzysu jaki panuje w Polsce, czy globalnej na świecie. Zatrudnienie dała mi firma BHP w Mogilnie, mieście w którym mieszkam. Firma prowadzi szkolenia o nazwie: „kursy na wózki widłowe mogilno”, „kursy na wózki widłowe Inowrocław”, kursy na wózki widłowe Strzelno” itd… Można powiedzieć, że obsługujemy połowę województwa. Możemy pochwalić się również, nowoczesną platformą e-learningową, przez którą prowadzimy szkolenia BHP online.

Chciałbym, aby mój blog był dla Was czymś w rodzaju mojego pamiętnika, w którym nie będę opowiadał o swoich prywatnych sprawach, lecz o wszystkim co może Was zainteresować. Jeśli chcielibyście wymienić się poglądami, zapraszam do wymiany maili. Odpisze na każdy list. Nie chciałbym określać i precyzować swych zainteresowań, ponieważ uważam, że warto pisać również o tym co ważne a nie tylko o tym co interesujące.

Firma w której pracuje prowadzi również, kompleksową opiekę BHP nad różnymi firmami, z różnych miast. Przykładem, może być zagadnienie szkolenia bhp Inowrocław.

Znajomi określają mój charakter mianem „trudny” i ciężko mi się z nimi nie zgodzić 😉 plusem jest to, że zawsze mówię szczerze i to co myślę. Uważam, że cecha ta może być walorem niezwykle pozytywnym przy pisaniu bloga ogólnotematycznego.
Na koniec chciałbym, bardzo mocno zachęcić Was do regularnego odwiedzania mojego bloga. I oczywiście zapraszam do mnie na: „kurs wózków widłowych Inowrocław, Strzelno, Janikowo, Mogilno, Trzemeszno” 🙂 – na taki kurs możesz umówić się ze mną indywidualnie lub w większej grupie w zależności od potrzeb.

Zapraszam !

Ten wpis został napisany w kategorii BHP, Ogólna i otagowany , , , , , , , , , . Dodaj do ulubionych link bepośredni.

Komentarze są zablokowane.