Poznaj najpopularniejsze metody zdobienia paznokci

Z roku na rok na rynku pojawia się coraz więcej zabiegów kosmetycznych, na które decyduje się wiele kobiet. Manicure jest zabiegiem znanym każdej kobiecie i korzysta z niego wiele pań. Obecnie w salonach kosmetycznych wykonuje się różne rodzaje manicure i pedicure. Najbardziej znanym jest manicure hybrydowy. Poznaj jego wady i zalety. Sprawdź również inne metody wykonywania manicure, na które decyduje się wiele kobiet.

Ostre pilniki do paznokci – niezbędnik każdej kobiety podczas wykonywania manicure

wiele kobiet paznokcie wykonuje w salonach kosmetycznych. Jest to dla nich chwila relaksu i odprężenia. Jednym z najpopularniejszych rodzajów manicure jest manicure hybrydowy. Dlaczego ten rodzaj zdobienia paznokci ma tyle zwolenniczek? Przede wszystkim jest bardzo trwały. Utrzymuje się na paznokciach nawet do miesiąca. Zanim lakier utwardzimy pod lampą UV możemy wykonać poprawki, których nie da się wykonać malując zwykłym lakierem. Manicure hybrydowy wykonuje się bardzo szybko. Jest to skuteczna metoda, aby zachować zdrowe, nierozdwojone i niepołamane paznokcie.

piłowanie paznokci pilnikiem w salonie kosmetycznym

Manicure żelowy – kolejny ze skutecznych sposobów zdobienia paznokciach

Kolejną znaną i często wybierana metodą zdobienia paznokci jest manicure żelowy. Używając żelu możemy przedłużyć paznokcie, zniwelować uszkodzenia i zniekształcenia płytki paznokcia. Na żelach może wykonać wiele skomplikowanych zdobień. Metoda ta jest bardzo trwała. Niestety wykonując manicure żelowy jedynym sposobem na pozbycie się go jest spiłowanie paznokcia, używając frezarki albo pilniki do paznokci.

Manicure akrylowy – nie tak znany, ale doceniany

Manicure akrylowy to nowość na naszym rynku. Manicure ten polega na przyklejeniu do paznokcia szablonu oraz nałożenie proszku akrylowego wraz z liquidem. Po osuszeniu akrylu szablony są usuwane. Zaletą tego rodzaju manicure jest to, że można modelować dowolny kształt paznokcia. Największą zaletą jest ich trwałość, bo efekt utrzymuje się co najmniej 3 tygodnie.

malowanie paznokci czerwonym lakierem

Sposobów na wykonywanie manicure jest wiele. Manicure akrylowy, choć jeszcze nie tak znany – to już ma sporo swoich zwolenniczek. A Ty jaką metodą wykonujesz manicure? Czy chciałabyś spróbować innej?

Ten wpis został napisany w kategorii Bez kategorii i otagowany , . Dodaj do ulubionych link bepośredni.

Komentarze są zablokowane.