Robisz remont? Klika wskazówek jak znaleźć dobrą firmę remontowo-budowlaną.

Chcesz zrobić remont, ale boisz się po raz kolejny zaufać nieznanej firmie? Rozwiązanie jest banalnie proste!

 

Zapytaj rodzinę, sąsiadów oraz znajomych, oni na pewno polecą Ci kogoś sprawdzonego. W tych czasach trzeba bardzo uważać, aby po wzięciu ekipy remontowej nie trzeba było szybko szukać następnej.Remonty Olsztyn

Unikajmy firmy, które robią szybko i tanio. Remonty powinny być przeprowadzane sumienie i w należytym przedziale czasowym, tak aby wszystko zdążyło wyschnąć prawidłowo. Z reguły im szybciej pracuje firma, tym gorsza jakość – niestety.

Strona internetowa, warto zerknąć czy firma nie jest anonimowa, na stronie internetowej powinny znaleźć się informacje takie jak dane adresowe, nip czy regon, które szybko pozwolą nam zidentyfikować daną firmę w CIEDG. Na stronie www powinny znaleźć się również zdjęcia ich prac, jeśli ich nie ma to sygnał do tego, iż za bardzo nie mają się czym chwalić.

Firma remontowa z Olsztyna

Sprzęt, jeśli firma na „dzień dobry” przyjedzie z miotłą, szpachelką i młotkiem, to znak że coś jest nie tak. Firmy z prawdziwego zdarzenia zawsze na początku robią rekonesans a dopiero później przywożą odpowiedni sprzęt.

Warto, aby dana firma była z tej samej miejscowości co my. Jeśli mieszkamy w Olsztynie, firma w swoich danych na CEIDG powinna mieć w swoim adresie Olsztyn.

Transport. Jeśli samochody są oklejone i opisane logiem i informacjami o firmie to możemy być spokojni o jej identyfikacje a i plusem jest to, że właściciel dba o jej wizerunek.

Ten wpis został napisany w kategorii Budowa domu, Dom, Remonty, Usługi i otagowany , , , , , , , , , , , . Dodaj do ulubionych link bepośredni.

Komentarze są zablokowane.