Sala na wesele – Czym się kierować przy jej wyborze?

Organizujesz ślub i wesele? Termin zbliża siew wielkimi krokami, a ty jeszcze nie znalazłaś odpowiedniej Sali weselnej? Tak naprawdę dobra sala weselna Mogilno to już połowa sukcesu.  Ale jak taka znaleźć? Na co zwracać uwagę przy oględzinach? O czym należy pamiętać organizując wesele? Zapraszamy do lektury.

Ilość gości – Podstawa przy planowaniu wesele

Pierwszą kwestią jaką należy ustalić to jest oczywiście data. Zakładając jednak, że ta jest już ustalona kolejną kwestią jest ilość gości. Bez tej informacji nie pójdziesz dalej. Zdarza się, że para jest podzielona pod tym względem. Najczęściej to kobiety chcą mieć więcej gości niż mężczyźni. Od tej decyzji zależy cała reszta – wielkość Sali weselnej, budżet na jej wystrojenie, na menu, zaproszenia i tak dalej.

 Oblicz koszty

Kiedy już zdecydujecie się ile osób planujecie gościć na swoim weselu, musicie obliczyć koszty. Czy na pewno stać was na tak dużą ilość osób? Zastanówcie się ile możecie poświęcić złotych na osobę. Zwykle ceny wahają się od 190 do 260 złotych od osoby – ale to w salach weselnych średniej klasy. Sala na wesele Mogilno z wyższej półki, wraz z menu na osobę może kosztować nawet 400 złotych. A czym powinna się odznaczać sala weselna Mogilno przynajmniej tej średniej klasy – standardowej? Ponieważ to jedyna taka impreza w twoim życiu, na której najprawdopodobniej będzie fotograf i kamerzysta, zadbaj, by sala była w miarę wyremontowana. Nie chcesz przecież plam na ścianach na zdjęciach. Istotne jest także oświetlenie. Czy światło do imprezy jest dość naturalne czy raczej kolorowe, rażące, które będzie utrudniać pracę fotografom? Kolejna kwestia to otoczenie. Czy jest jakiś ogród, na którym goście mogą odpocząć, porobić zdjęcia, schłodzić się? Poczytaj opinie na danej Sali weselnej.sala weselna Mogilno

Co dalej?

Gdy zdecydujesz się, jaka sala na wesele Mogilno najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom, policz, jaki budżet zostanie ci na zaproszenia i wystrój Sali. Czy możesz sobie pozwolić na florystykę? A może tylko zamówisz kwiaty, a kompozycje zrobisz sama? A co z zaproszeniami? Niektóre kosztują 2 złote, inne nawet 10 za sztukę.

Ten wpis został napisany w kategorii Bez kategorii i otagowany , , . Dodaj do ulubionych link bepośredni.

Komentarze są zablokowane.