Trener osobisty Poznań

Podjęliśmy decyzje!!! Szukamy odpowiedniej osoby z Poznania, dzięki której zrealizujemy zamierzony treningowy cel.

Zamierzeń może być sporo i są przeróżne, od zgubienia kilku kilogramów przez polepszenie kondycji, troskę o zdrowie po przygotowania do imprez sportowych. Lecz jak teraz wybrać adekwatną osobę?
Na rynku zawód trenera personalnego staje się coraz bardziej uznany.

Trener osobisty Poznań

Kim jest trener personalny?

Zainspiruje, policzy powtórzenia i ocenie technikę, to wszystko wykona dla Ciebie trener personalny. Ułożenie całego treningu jak również pojedynczych treningów pomoże nam w osiągnięciu wymarzonych postanowień. Co jeść i kiedy odpoczywać doradzi Ci trener personalny. Obecnie coraz częściej możemy dowiedzieć się o zdrowym stylu życia, w ostatnim czasie zauważamy coraz większe zainteresowanie siłownią czy też salami fitness przez osoby starsze. Spodziewają się one od trenera zróżnicowanej i obszernej wiedzy. Nieodłączną częścią pracy trenera personalnego jest korzystanie z przyrządów wykorzystywanych do treningu fitness np.: piłki, taśmy, tubingi, aero stepy i wiele innych, których wykorzystanie może być różnorodne.

Z przyrządów tych powinny korzystać kobiety ciężarne, osoby starsze, osoby z wadami postawy, bólami kręgosłupa, mogą być również wykorzystywane do zabaw z maluchami czy też stretchingu. ”Encyklopedia wiedzy” tak można powiedzieć o trenerze personalnym który jest profesjonalistą nie tylko w zakresie swojej specjalności sportowej. Pierwsza konsultacja jest startem. Dokładnie wtedy poruszane są ważne kwestie dotyczące dotychczasowego trybu życia, sposobu odżywiania, spędzania wolnego czasu, charakteru pracy, jak i kwestie dotyczące naszego zdrowia. Sposób odżywiania się jest najważniejszym czynnikiem w drodze do naszego sukcesu, gdyż stanowi 70-80procent sukcesu. Nasze możliwości treningowe, kondycja, sprawność, koordynacja, siła są oceniane podczas tzw. „treningu zapoznawczego”.

Plan treningowy który wstępnie rozpisał trener i cele klienta mogą się zmienić.

Musimy zadać sobie pytanie jaki powinien być nasz przypuszczalny trener personalny.

Jak będzie wyglądał trening, od czego zaczniemy i dlaczego powinien nam powiedzieć (a później zademonstrować) trener.

Trener powinien reagować na to w jaki sposób wykonujemy ćwiczenia, dostosowanie planu treningowe uzależnione jest od naszym mocnych i słabych stron.

Trener osobisty Poznań nie powinien poprzestać tylko na byciu naszym nauczycielem powinien on być także naszym psychologiem i przyjacielem. Dopingowanie klienta do pracy jest istotną znaczącą funkcją trenera.

Bardzo ważna jest empatia.

Nie zawsze klient przychodzi z jasno określonym celem.

Jeżeli trener jest wnikliwy, pomoże w odnalezieniu wewnętrznej determinacji.

Każdy trener który chce się rozwijać powinien stawiać sobie nowe wyzwania, dokształcać się, powinien wyprzedzać swoich kolegów.

Indywidualne podejście stanowi zasadę dobrego trenera

Trening podczas którego prowadzący przeznacza czas tylko jednej osobie to trening personalny.
Klient w porozumieniu z instruktorem wyznacza sobie cele i stara się je osiągnąć. Trening personalny niesie ze sobą wiele walorów. Najważniejszą jest indywidualne dopasowanie do każdego klienta, do jego warunków, stanu zdrowia czy tez nawet humoru. Praktycznie 100 procent czasu trwania treningu poświęcone jest na osiągnięcie personalnych celów treningowych.

Istnieją 2 możliwości:

  • Trening instruktażowy na ogół wybierany jest przez wielbicieli siłowni.
  • Druga możliwość to regularne treningi z instruktorem, który przeważnie tworzy też plan diety.

Godne rekomendacji są treningi personalne dla osób, które jak najszybciej pragną osiągnąć swoje postanowienia.
Jedyną wadą treningu personalnego jest jego wartość. Za jeden trening personalny zapłacimy od 100 do 160 zł.

Specjalnie dla Ciebie trener personalny rozpisze plan dietetyczny, zagwarantuje szczególne podejście, doceni, nadwaga nie będzie już problemem – nie zwlekaj!

Ten wpis został napisany w kategorii Sport, Zdrowie i otagowany , , , , , , , . Dodaj do ulubionych link bepośredni.

Komentarze są zablokowane.