Fotobudka – nietypowa artakcja na twoją imprezę!

Fotobudka Poznań to klasyczny sposób na uwiecznienie wspomnień, podobnie jak aparaty fotograficzne z lat 90. To zabawny sposób na dokumentowanie swoich doświadczeń z przyjaciółmi i rodziną.

Fotobudka Poznań – Historia

Fotobudka to amerykański wynalazek, który szybko stał się popularny na całym świecie. Wymyślił ją Anatol M. Josepho, imigrant z Syberii, który w 1925 roku zarobił milion dolarów na Broadwayu. Dziś anglojęzyczny świat nazywa ją Photobooth, choć pierwotny pomysł nazywał się „Studio Photomaton”. W Polsce fotobudka Poznań znana jest również pod różnymi nazwami – budka fotograficzna, budka ze zdjęciami, budka do robienia zdjęć, budka imprezowa, automat do zdjęć a nawet fotokabina. 

Jak korzystać z budki fotograficznej?

Fotobudka Swarzędz jest prosta w obsłudze – wciskamy przycisk „start” i zaczyna się odliczanie. Aparat automatycznie wykonuje serię 4 zdjęć w odstępach 2-3 sekundowych. Bezpośrednio po zakończeniu sesji nasze zdjęcia zostaną wydrukowane w kilkanaście sekund. Najpopularniejszym formatem zdjęć są 4 miniatury na pasku 5×15 cm. Przed wykonaniem zdjęć warto zapoznać się z asortymentem gadżetów przygotowanym przez obsługę fotobudki. Pomocne jest również wybranie 4 zestawów gadżetów, które będą blisko siebie, dzięki czemu będziesz mógł szybko zmieniać przebranie pomiędzy ujęciami. Im zabawniejsza kompozycja zdjęcia, tym ciekawsza!

fotobudka Swarzędz

Idealne rozwiązanie na każdą imprezę

Dzięki mediom społecznościowym i smartfonom nie można już robić dobrych, fizycznych zdjęć. Ale w fotobudce jesteś zmuszony korzystać z gadżetów – a to skutkuje naprawdę wyjątkowymi zdjęciami, które będą pamiątką, którą wszyscy pokochają.

Fotobudka Poznań to łatwy i przyjemny sposób na uwiecznienie wspomnień z przyjaciółmi lub rodziną. Świetnie sprawdzi się na weselach, urodzinach, imprezach firmowych czy imprezach masowych. Zdjęcia drukowane są automatycznie na papierze fotograficznym w wybranym rozmiarze, a fotobudka Swarzędz to świetny sposób na zdobycie pamiątek i dobrą zabawę!

Ten wpis został napisany w kategorii Bez kategorii i otagowany , , , . Dodaj do ulubionych link bepośredni.

Komentarze są zablokowane.